Romantische inspiratie voor de perfecte bruiloft tijdens Wedding Fair in Amstel Boathouse
Jullie bruiloft staat op de agenda in 2020 of 2021, maar de plannen zijn nog niet rond? Dat is helemaal niet erg, want de Amsterdamse eventlocatie Amstel Boathouse organiseert tijdens de Open Toptrouwlocatie route op zaterdag 1 februari een mini Wedding Fair. Aanstaande en potentiële bruidsparen – en ieder ander geïnteresseerde – zijn welkom voor een flinke portie trouwinspiratie.
Natuurlijk krijgen jullie een rondleiding door de verschillende zalen van Amstel Boathouse. Zo laten we jullie de mogelijkheden zien om zowel een kleine, intieme bruiloft als een groots spektakel met wel 850 genodigden te organiseren.
Maar daar houdt het niet op. Tijdens de Wedding Fair kun je ook terecht voor inspiratie voor bijvoorbeeld de perfecte bloemdecoratie, trouwpakken, bruidstaart en entertainment. Een aantal van de aanwezige partners zijn:
- DJ Chris
- Micha & Diana’s
- Marquerite
- Bloemen Service Nederland
- Rederij Nassau
- De Oost
- Titia – trouwambtenaar
- Stan Bessens Fotografie
- XL Licht Letters
- Iek’s Bridal – Trouwjurken
- Do It Yourselfie Photobooth – Stick to the Brand
We blijven op zoek naar leuke partners, dus check deze pagina regelmatig of er wellicht nieuwe bij zijn gekomen.
Alles naar jullie smaak
Het leuke aan Amstel Boathouse is dat de locatie volledig kan worden aangepast naar jullie smaak. Zo is de locatie met zijn 132 jaar geschiedenis aan de Amstel een intieme, fijne locatie om met jullie beste vrienden en familie te zitten. Hoewel het restaurant ooit dienst deed als theehuis, staat het nu in het teken van boten en watersport. Met de daarop geïnspireerde inrichting en een eigen steiger om aan te meren, is onze locatie uitermate geschikt voor koppels die iets hebben met varen en/of watersport. Dat betekent echter niet dat stellen die daar niets mee hebben verloren zijn: de romantische look van de omgeving brengt ieder koppel in warme trouwstemming!
Op zaterdag 1 februari 2020 is iedereen welkom op de mini Wedding Fair van 11.00 uur tot 16.00 uur. Daarna kun je opgedane inspiratie direct bespreken met je geliefde, wedding planner of vrienden in het restaurant onder het genot van een kop koffie, lunch, borrel of diner. Vanaf 15.00 uur is er ook livemuziek in het restaurant. Amstel Boathouse is gelegen aan de Amsteldijk 233, Amsterdam.